❗️❗️❗️REGULAMIN❗️❗️❗️

Zanim umówisz się na wizytę, PRZECZYTAJ I ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSZYSTKIM

📜Posiadam odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają zdobyte umiejętności i kwalifikacje do wykonywania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs.

📌Na wizytę można umówić się przez wiadomość na Fanpage’u lub przez SMS oraz przez stronę https://link.do/2czUW aplikacja BOOKSY. Nowe klientki proszę o napisanie od razu jaka metoda Was interesuje.

📌Przed każdą wizytą wysyłam wiadomość, przypomnienie o wizycie w której proszę o potwierdzenie przybycia przez FB lub SMS, tel. 733 379 125

📌Na wizytę proszę przychodzić bez towarzystwa. Nie zakłóca to mojej pracy i nie wydłuża czasu aplikacji.

📌Na wizytę proszę przychodzić PUNKTUALNIE. Uwzględniam maksymalnie 10 minut spóźnienia. Za wcześnie też proszę nie przychodzić – na każdą Klientkę mam określony czas, jak i własne przerwy.
Spóźnienie może skutkować niewykonaniem aplikacji (anulowaniem wizyty) lub niewykonaniem jej w całości.

📌❗️Proszę odwoływać wizytę najpóźniej 3 dni wcześniej. (Klientki korzystające booksy będą obciążane kaucją, to samo tyczy się zapisów telefonicznych – 50% ceny usługi)
Panie odwołujące wizytę dzień przed / w ten sam dzień / chwilę przed, aby móc skorzystać ponownie z moich usług, zobowiązane będą do wpłaty zadatku 100% wybranej usługi na firmowe konto. Po zaksięgowaniu wpłaty, rezerwujemy dogodny termin. NIE PYTAM O POWODY ODWOŁANIA WIZYTY🙂

📌Możesz ustalić indywidualny termin. Musisz jednak liczyć się z tym, że cena może/nie musi różnić się od tej podanej w cenniku (wcześniejsze lub późniejsze godziny, święta, moje wolne dni, wolne weekendy- zazwyczaj jest to +50% ceny usługi).

📌Zastrzegam sobie prawo do odwołania wizyty z różnych przyczyn (wypadek losowy, choroba). Jeśli już się zdarzy odwołać wizytę informuję telefonicznie i proszę o wyrozumiałość. Jesteśmy ludźmi – nie robotami.

📌Nie dojeżdżam do Klientek, przyjmuję jedynie stacjonarnie.

📌Na wizytę proszę przychodzić bez MAKIJAŻU. Staranny demakijaż należy wykonać w domu (płynem micelarnym). To przyspieszy cały proces. (Klej nie przyjmie się na resztki tuszu do rzęs, resztki olejków itp. Wszystko co tłuste sprawi że aplikacja będzie nietrwała – nie z mojej winy).

📌Zabieg w zależności od wybranej metody trwa od 1,5 – 3 godzin. Czas aplikacji zależy od ilości rzęs naturalnych oraz ich stanu.

📌Podczas zabiegu nie ma możliwości otwierania oczu. Można je otworzyć dopiero po skończonej aplikacji, dlatego wszystkie ważne telefony, sms-y, wiadomości proszę załatwić przed wizytą.

📌Na czas aplikacji zdejmujemy soczewki kontaktowe.

📌Stylizacja utrzymuje się od 2 do 3 tygodni – to jak długo rzęsy zostaną na swoim miejscu zależy od pielęgnacji Klientki, stosowania do zaleceń oraz czynników indywidualnych- hormony, ciąża, karmienie piersią, choroby tarczycy, dotykanie, nadmierne czesanie, wyrywanie rzęs.

📌Trwałość aplikacji to około 3 tygodnie. Do 3 tygodni wykonujemy uzupełnienie. Do uzupełnienia kwalifikują się rzęsy, których zostało co najmniej połowa z poprzedniej aplikacji. Jeśli minął okres 3 tygodni i rzęs jest mniej niż połowa uznawane jest to za nową aplikację.

📌Nie uzupełniamy rzęs po innych stylistkach. Oczywiście zapraszamy do zapisów, jednak najpierw zdejmujemy rzęsy po innej stylistce i dopiero wykonujemy pełen set, nową aplikację.

📌Ściągnięcie rzęs tego samego dnia co założenie nowej aplikacji może wpłynąć niekorzystnie na trwałość – wówczas nie przyjmujemy reklamacji.

📌❗️Przedłużonych rzęs nie malujemy.

📌Jeśli wystąpi reakcja alergiczna na klej proszę umówić się na ściągniecie rzęs. Zaleca się wypić wapno. Uczulenie objawia się: pieczeniem, swędzeniem, zaczerwienieniem i opuchlizną powieki, łzawieniem oczu, itp.

📌Nie odpowiadam za brak trwałości aplikacji w przypadku niestosowania się do poniższych zaleceń.

📌Reklamacje przyjmuję do 72 godzin po wykonaniu zabiegu. Po tym czasie wypadanie rzęs jest procesem naturalnym.

📌GŁÓWNE PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU:
Jęczmień
Rany i obrzęki okolicy powiek
Chroniczne zapalenie powiek
Cysty
Infekcje oczu
Jaskra
Zaćma
Łzawienie oczu
Zapalenie spojówki
Szkła kontaktowe (proszę o zdjęcie przed wizytą)
Nadwrażliwe oczy
Suchość oka
Klaustrofobia
Trichotillomania
Nerwica
Nadpobudliwość 
ADHD

📌ZALECENIA:
Unikamy kontaktu oczu z wodą, sauną, basenem. Nie idziemy na fitness. (Do 48h)
Nie dotykamy, nie ciągniemy, nie szarpiemy, nie wyrywamy rzęs.
Nie korzystamy z solarium. (Do 48h)
Nie używamy tłustych kosmetyków (kremów, olejków, płynów dwufazowych, itp.) przez cały okres aplikowania rzęs.
Demakijaż oka wykonujemy starannie i delikatnie używając płynu micelarnego bądź szamponiku do rzęs.
Unikać spania twarzą w poduszkę. 
Po upływie 48h rzęsy myjemy! 
Przedłużonych rzęs nie tuszujemy. RAZ wytuszowane rzęsy syntetyczne kwalifikują się do NOWEJ APLIKACJI.

SZANUJMY SIEBIE, CZAS I PRACĘ 😊

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ 😉😘